Αποτελέσματα Περιφέρειας Δ. Ελλάδας – Σταυροί Υποψηφίων Συμβούλων

Αποτελέσματα Περιφέρειας Δ. Ελλάδας – Σταυροί Υποψηφίων Συμβούλων

katsifaras

 

 

 

 

 

ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ – ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ
ΕΛΑΒΕ 28513 ΕΓΚΥΡΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ
ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΤΑΡΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦ. ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1    ΑΥΓΕΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ    3830
2    ΛΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    3569
3    ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    3469
4    ΚΑΡΔΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    3460
5    ΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    3281
6    ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ    3273
7    ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    2895
8    ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    2576
9    ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    2486
10    ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    2386
11    ΛΙΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ    2374
12    ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ    2281
13    ΚΡΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ    2264
14    ΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    2008
15    ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ-ΠΑΝΑΓΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ    1610
16    ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    1387
17    ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    1288
18    ΠΡΕΚΑ ΜΑΡΟΥΣΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ    1275
19    ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    1223
20    ΚΑΡΥΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    938
21    ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ    891
22    ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    774
23    ΓΟΥΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ    643
24    ΚΩΣΤΕΛΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    548

katsaniotis

 

 

 

 

Ανεπίσημα αποτελέσματα της σταυροδότησης  των υποψηφίων Περιφερειακών Συμβούλων της περιφερειακής παράταξης του Ανδρέα Κατσανιώτη.

Αναλυτικά:
Σύρμος Γεώργιος 4.357
Σταμάτη Βασιλική 4.192
Μουρτζιάπης Ευάγγελος 3.303
Βούλγαρη Αμαλία 3.086
Κατσαρός Κων/νος 2.890
Φλώρος Δημήτριος 2.627
Ροδάτος Νικόλαος 2.596
Κουρκούνη Μαρία 2.539
Γραμμένου Αφροδίτη 2.477
Κουτσομπίνας Νικόλαος 2.409
Μαυράκης Ηλίας 2.136
Μαχαιριώτη Παναγιώτα 2.075
Δελαπόρτα – Προδρομίτη Χαρίκλεια 2.059
Κουτρομάνος Γεώργιος 1.938
Ιωαννίδης Γεράσιμος 1.887
Μαζαράκης Θεόδωρος 1.758
Ζέρης Αθανάσιος 1.731
Δημάκας Δημήτριος 1.477
Κατσαντώνη Ιωάννα – Ελένη 1.334
Παπαχρήστος Νικόλαος 1.225
Παληγεώργος Χρήστος 1.067
Τσόμπου Άρτεμις 948
Κατσουλιέρη – Σούρλα Αρτεμησία 636
Ράλλη Παναγιώτα 628.

Share

Αφήστε ένα σχόλιο

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*