Βουλευτικές εκλογές 2019 – Ψηφοδέλτια στο νομό Αιτωλοακαρνανίας

Βουλευτικές εκλογές 2019 – Ψηφοδέλτια στο νομό Αιτωλοακαρνανίας

Ψηφοδέλτιο: Αιτωλοακαρνανίας – ΣΥΡΙΖΑ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΘΑΝΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ψηφοδέλτιο: Αιτωλοακαρνανίας – Νέα Δημοκρατία

ΑΡΑΧΩΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩ
ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΦΕΥΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ψηφοδέλτιο: Αιτωλοακαρνανίας – ΚΙΝΑΛ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΙΤΣΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΠΙΖΜΠΙΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ

Ψηφοδέλτιο: Αιτωλοακαρνανίας – ΚΚΕ

Παπαναστάσης Νίκος
Κοτοπούλης Σπύρος
Μωραϊτης Νίκος
Λαμπροκωστοπούλου Αλεξάνδρα
Κατσιγιάννης Μιχάλης
Δήμας Δημήτρης
Καζαρίδη-Πατούλα Σοφία
Κωνσταντακοπούλου Ειρήνη
Κουτρούμπα Αθηνά

Ψηφοδέλτιο – ΜΕΡΑ 25

Μίκροβας Αντώνιος
Μιζάλος Βλάσης
Μπούρχας Γεώργιος
Νικολούδη Αγάπη
Νούλα Χρυσάνθη
Παληού Ελένη
Σιδεράς Λάμπρος
Σκαπετούλια Χριστίνα
Κόλλιας Ευάγγελος

Ψηφοδέλτιο – Ελληνική Λύση

ΔΟΥΜΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΛΑΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

Ψηφοδέλτιο- Χρυσή Αυγή

Μπαρμπαρούσης Κωνσταντίνος
Μακρής Δημήτριος
Βασκαντήρας Κωνσταντίνος
Βουρβάχης Ασημάκης
Νάκος Χρήστος
Διαμαντοπούλου Αθανασία
Καραγιάννη Μαντώ
Σαμαρά Κωνσταντίνα
Θεοδώρου Ευαγγελία

ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
1. ΓΡΙΒΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Νικολάου
2.ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
3. ΓΡΟΜΗΤΣΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Νικολάου
4. ΔΡΟΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
5. ΚΑΡΑΜΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Γεωργίου
6. ΚΑΤΣΟΥΔΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Παντελή
7. ΝΤΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
8. ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Σπυρίδωνος
9. ΣΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος

Ε.ΠΑ.Μ. – Α.Κ.Κ.ΕΛ.
1. ΒΑΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
2.ΚΑΡΑΚΟΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία
3. ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα
4. ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
5. ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Χρήστου
6. ΦΛΩΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ του Τηλεμάχου
7. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Βλασίου

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Κ.Κ.Ε.)
1. ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
2. ΚΑΖΑΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του Σωκράτη
3. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ορφέα
4. ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη
5. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΑΘΗΝΑ του Γεωργίου
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Φωτίου
7. ΛΑΜΠΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ιωάννη
8. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Επαμεινώνδα
9. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1. ΒΑΣΚΑΝΤΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κίμωνα
2. ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του Σπυρίδωνος
3. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Παντελεήμονος
4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του Βασιλείου
5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ (ΜΑΝΤΩ) του Λάμπρου
6. ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ελευθερίου
7. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
8. ΣΑΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ του Ιωάννη

ΚΚΕ (μ-λ)
1. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
2. ΚΑΤΣΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
3. ΛΩΛΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ – Ο.Κ.Δ.Ε.

1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ» (Πλεύση Ελευθερίας)
1. ΣΚΑΝΔΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Σωτηρίου

Μ-Λ ΚΚΕ
1. ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.- ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας.

1. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Δημητρίου
2. ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του Δημητρίου
3. ΜΠΑΘΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του Αθανασίου
4. ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του Γεωργίου
5. ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
6. ΤΣΩΛΗ ΕΛΕΝΗ – ΑΝΝΑ του Νικολάου

Λαϊκή Ενότητα
1. ΑΜΒΡΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου
3. ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
4. ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
5. ΜΠΑΝΙ – ΠΑΣΟΥΝΙ ΣΤΥΛΙΑΝΑ του Χαλίμ
6. ΜΠΕΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Λάμπρου
7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Βασιλείου
8. ΡΑΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου
2. ΚΟΛΟΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
3. ΛΥΠΗΜΕΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου
4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Σπυρίδωνος
5. ΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
7. ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Λάμπρου
8. ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Δημητρίου

Share

Αφήστε ένα σχόλιο

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*